
Foto: Havenbedrijf Rotterdam/LinkedIn
Een afvaardiging van het Havenbedrijf Rotterdam, onder wie ceo Boudewijn Siemons, heeft een school in Rotterdam-Zuid bezocht. Het is een van de scholen die door het Jeugdeducatiefonds wordt ondersteund.
Het Havenbedrijf Rotterdam is begin dit jaar een partnership aangegaan met het Jeugdeducatiefonds. Dit zet zich in om de ontwikkelingskansen te vergroten voor kinderen die in armoede opgroeien. Tot en met 2028 ondersteunt het havenbedrijf het fonds met 150.000 euro per jaar. Ook zetten havenbedrijfmedewerkers zich vrijwillig in voor projecten op onderwijsinstellingen in Rotterdam-Zuid.
Afgelopen week bracht een afvaardiging van het havenbedrijf een bezoek aan de Steven Stemerding School in Rotterdam-Zuid. Dit is een van de 125 basisscholen die door het Jeugdeducatiefonds wordt ondersteund. Namens het havenbedrijf waren ceo Boudewijn Siemons, coo Berte Simons en Renée Rotmans aanwezig. Zij spraken er met Hans Spekman van het Jeugdeducatiefonds en de schooldirecteur. Onderwerp van gesprek was de samenwerking tussen de school en het fonds. Leerlingen gaven een rondleiding door het gebouw en stelden vragen over de haven.
Zie ook: Portlantis feestelijk geopend